مجموعه زرین ساپ شما را به خرید بهترین حوله ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع حوله تبلیغاتی خاص ارزان

آنچه در این مقاله میخوانید...

بررسی مزیت های حوله تبلیغاتیقیمت عمده حوله تبلیغاتی ارزان در شیراز
خرید حوله استخری از کارخانه

حوله تبلیغاتی ارزان در مدل های مختلف به فروش می رسد. منظور از حوله تبلیغاتی حوله ای است که از آن برای اهداف تبلیغات تجاری یا آگاه سازی افراد و مردم جامعه استفاده می شود. این امر در فضای رقابتی حال حاضر از اهمیت خاصی برخوردار است. 

فروش انواع حوله تبلیغاتی خاص ارزان

بررسی مزیت های حوله تبلیغاتی

بررسی مزیت های حوله تبلیغاتی محیط رقابتی امروزه در میان برند های مختلف تجاری و سازمان های گوناگون سبب شده است تا همواره با استفاده از تکنیک هایی همچون تبلیغات بتوانند خود را به جامعه بیشتر معرفی نمایند.

به این منظور راه های بسیاری برای تبلیغات موثر و کارآمد به وجود آمده است که استفاده از حوله تبلیغاتی دسته ای از این شیوه هاست.

حوله تبلیغاتی شامل چاپ برند خاص یک شرکت تجاری یا یک تولید کننده خاص است که به صورت رایگان به همراه تولیدات آن شرکت در زمان خرید به مشتریان داده می شود. اندازه حوله های تبلیغاتی می تواند از کوچکترین تا بزرگترین سایز ها را در برگیرد. 

در این مورد سایز های رایج عبارتند از:

  • 30*30
  • 30*60
  • 80*40
  • 70*140

گلدوزی، بافت خاص در رنگ های مشابه حوله یا رنگ هایی متضاد آن از جمله برخی روش های خاص است که لوگوی شرکت مربوطه را روی حوله حک می کند. 

مشتریانی که به گونه از تولیدات شرکت خاص خرید می کنند با دریافت حوله و استفاده از آن همواره به یاد شرکت بوده و ممکن است خرید های دیگر خود را نیز از آن انجام دهند. بنابراین این مطلب مهمترین مزیت حوله های تبلیغاتی می باشد.

از طرفی به دلیل این که حوله قابلیت چندین بار استفاده را دارد و مانند تبلیغات کاغذی به دور انداخته نمی شود ماندگاری بالایی دارد و اثرات تبلیغات در مدت زمان بیشتری روی مصرف کننده اثر خواهد داشت. 

افزون بر این به دلیل این که حوله همواره در معرض دید استفاده کننده است بنابراین در این مورد نیز مدت زمان اثر گذاری تبلیغات در آن بیشتر است.

قیمت عمده حوله تبلیغاتی ارزان در شیراز

قیمت عمده حوله تبلیغاتی ارزان در شیراز هدایای تبلیغاتی طیف گسترده ای دارند که یکی از بهترین نمونه های آنها حوله تبلیغاتی شیراز است که ممکن است به مسافران هتل ها اهدا شود.

این حوله ها به دلیل این که در تعداد زیاد تولید می شوند عموما با نرخ آنها به صورت عمده محاسبه می شود. دیگر این که جنس نخ و الیافی که در تولید حوله به کار می رود در قیمت تمام شده آن نقش موثری دارد. به این ترتیب ممکن است راهکارهایی از سوی تولید کننده اتخاذ شود که قیمت تولیدی آنها کاهش یابد.

قیمت حوله تبلیغاتی عمده در صورت انتخاب کوچکترین سایز آن قیمت مناسبی خواهد بود که برای افرادی که قصد خرید ارزان تر آن را دارند بهترین پیشنهاد ممکن می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com
جواد همتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین ساپ شما را به خرید بهترین حوله ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید