[toggle title=”صادرات حوله به ارمنستان(۹۷/۸/۲۱)” state=”close”]

اولین خبر سایت در قسمت بخش خبری

صادرات حوله به ارمنستان

گروه تولیدی زرین ساپ سابقه خوبی در زمینه صادرات محصولات خود به کشور های همجوار و کشور های اروپایی دارد. سالانه قسمتی از تولیدات شرکت به کشور هایی همچون: روسیه، آذربایجان، عراق، افغانستان، ارمنستان، اکراین و ایالات متحده عربی صادر می شود.

بخش خبری سایت را افتتاح کرده ایم تا اتفاقات رخ داده شده در شرکت را به سمع و نظر شما مشتریان عزیز برسانیم.

امروز تاجر ارمنستانی به همراه همکارشان در دفتر مجموعه برای خرید حوله حاضر شدند. ایشان آقای آرتور هستد که در یک کمپانی معروف در ارمنستان فعالیت می کنند و به نمایندگی از کمپانی خودشان، در دفتر حضور ییدا کرده و با مدیریت حوله زرین ساپ وارد مذاکره شدند.

در این جلسه آقای همتی مدیریت شرکت حوله زرین ساپ از پتانسیل های موجود در مجموعه و تنوع تولیدات شرکت بازگو کردند و از صادرات بعنوان یه شاخصه مهم در امر تجارت یاد بردند و ایشان گفتند که با صادرات هر دو طرف معامله به نوعی سود می برند.

بعد از جلسه و صحبت های حضوری مهمانان ارمنی همراه با مدیریت شرکت زرین ساپ به واحد بسته بندی و کارگاه های خیاطی جهت دیدن نمونه های تولید شده رفته و از مدل های آماده و تولید شده بازدید کردند. که بعد از بازدید ثبت سفارش گردید و مقرر شد بعد از یک هفته سفارشات ایشان از طریق باربری به شهر ایروان ارسال خواهد یافت.

[/toggle]

[toggle title=”صادرات حوله به افغانستان(۹۷/۹/۱۲)” state=”open”]

صادرات حوله به افغانستان

برخی از رسانه های خبری می گویند صادرات کالا به کشور افغانستان متوقف شده است در حالی که این یک باور غلط است باید گفت که محدودیت های صادراتی به افغانستان تنها در مرز ماهور می باشد. کیفیت بالای کالاهای ایرانی نسبت به کالاهای پاکستان و همچنین نامصون بودن راه های پاکستان موجب شده تا صادرات محصولات ایرانی به افغانستان با افزایش رو به رو شود. از اقلام صادراتی به افغانستان می توان: مواد غذایی، مواد شوینده و مصالح ساختمانی علی الخصوص گچ و سیمان را نام برد و سنگ های گران قیمت ماننده فیروزه از کالاهای وارداتی از افغانستان به ایران می باشد.   امروز تاجر افغانی آقای عبدالعظیم عزیزی مهمان شرکت زرین ساپ بودند و جهت مشاهده و بررسی کیفیت محصولات و قیمت ها در دفتر زرین ساپ حضور بهم رساندند. در طی این جلسه در رابطه با نحوه تولید و چگونگی ارسال محصولات به خارج از کشور و کشور های همسایه صحبت شد.   این جلسه پس از رضایت آقای عبدالعظیم عزیزی از سطح کیفی محصولات و خوشنودی از قیمت های پایین منجر به عقد قرارداد و ثبت فاکتور رسمی با این تاجر افغانی شد. پس از تولید سفارشات، محصولات در بسته بندی های صادراتی توسط باربری به کشور افغانستان ارسال خواهد شد.   ما بسیار خشنودیم که توانسته ایم در صنعت صادرات به کشور های همجوار ایران سهیم باشیم[/toggle]

Call Now Buttonتماس بگیرید